Léčitelství

2. července 2011 v 18:24 | Alena
Léčitelství. Co si pod tímto pojmem představíte? Někdo si představí doktora, další bylinky a někdo si představí léčitele. Pokud jste se s ním už setkali a byl dobrý, máte velké štěstí. Dnes se na světě pohybuje spousty a spousty podvodníčků,kteří tvrdí, že Vás dokáží vyléčit. Podvodníčka poznáte ale tak,že na sebe za prvé hodně upozorňuje a za druhé, pokud se necháte jím ,,léčit'' výsledky se možná dostaví,ale rozhodně né dlouhodobě. Například Vás bolí noha. Párkrát Vám přez ní přejede rukama a bolest je pryč. To je snadné. To umí téměř každý člověk. Ale jakmile se vzdálí, bolest je zpět. Dobrý podvod je také to,když Vám někdo nabídne vyléčení takové rýmy do čtrnácti dnů. Jenže, nic si nenamlouvejme, rýma se do čtrnácti dnů vyléčí sama a tak nevidím důvod,proč platit někomu za asistenci velké peníze.
Pokud se léčitelství věnujete sami, je to dobré pro Vás i Vaše okolí. Tedy jen,pokud jej provádíte správně a z dobrých,nesobeckých a čistých úmyslů. Princip léčitelství funguje především na Vaší představivosti a znalostech anatomie. Musíte přeci vědět kam a kolik energie máte vyslat. Čím laskavější a pevnější budou Vaše myšlenky, tím více danné osobě pomůžete.
Nejprve si zahřejte ruce třením o sebe. Měli by jste cítit teplo,nikoli chlad a jemné brnění v dlaních a prstech. Až se budete cítit připraveni, položte ruce na polavé místo a představujte si, jak se Vám uleví. Myslete hlavně na něco hezkého. Ruce se ani nemusí dotýkat místa. Ono pozitiva,ta pomohou vždycky. Když Vám bude nejhůř, často pomůže pozitivní člověk ve Vašem okolí. Hned to zahřeje u srdce.
Inu,tohle je jen velmi skrácené a stručné. Jen začátečníkům by to mohlo alespon trochu objasnit,o čem se mluví. Konkrétně tento popis,co zde je je princip Reiki. To jsou nádherné myšlenky a existuje o nich i spousty dobrých knížek. Ale i špatných tak si dávejte pozor.
Jinak do léčitelství lze zařadit Akupresuru,akupunkturu,šiacui,bylinkářství a ještě spousty a spousty dalších metod. Každý správný léčitel má ale tak trošku vlastní metodu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama