Věříte v to,že se lidé mění?

11. července 2011 v 20:38 | Alena
Já ne. Nebo to spíš nepovažuji za změnu. Každy má někdy své krušné chvilky. Stejně tak má každý své veselé a šťastné chvilky. Ale je to stále součást jejich osobnosti. Pokud je někdo chamtivý, možná tuto vlastnost někdo dočasně utlumí, ale stejně brzy vypluje napovrch. Někdy i v horší podobě.
Nevěřím tomu,že by se lidé mohli změnit. Ani v historii se to nikdy nestalo. Kdyby se mohli měnit, nebyly by války. Kdyby se dokázali poučit, nebyly by zbytečné spory stále a stále o ničem. Nebyla by zlomená srdce a duch. Nebyla by rovnováha.
Nemůžeme se změnit proto,že to příroda nevyžaduje. Kdybychom své zkušenosti ukládali a střežili, nebyla by rovnováha. Vždy,když je přelidnění, nedostatek potravin atd. , vznikne válka, propukne nemoc, příjde hurykán...
Každý má v sobě přehršel vlastností. Některé se ukáží hned, některé mizí a jiné rostou. Postupně se vyvíjí, ale jen omezeně. Záleží jen a jen na jedinci samotném. :-) Je to jen můj názor a nikomu jej nevnucuji. Své názory často měním a třeba změním i tento. Protentokrát děkuji. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama