Růženín

5. března 2012 v 22:05 | Alena - Kameny od A do Z (Judy Hallová) |  Kameny a jejich léčivá moc
Barva: Růžový
Další vlastnosti: Kámen nepodmíněné lásky a nekonečného míru. Je to jeden z nejdůležitějších kristalů pro srdce a srdeční čakru. Přináší poučení o skutečné podstatě lásky. Čistí a otevírá srdce na všech úrovních. Vnáší do něj vnitřní hojení a lásku k sobě samému. Má uklidnující, tišící účinek. Skvěle poslouží ve chvílích traumat a nebo krizí.
Růženín k vám přilíká lásku. Jestliže jej položíte vedle postele nebo do rohu vztahů (viz. feng-šuej) ve svém bytě, bude k vám přitahovat nové vztahy tak účinné, že budete často potřebovat ametyst, aby se jeho účinek poněkud zmírnil. Obnovuje ve vztazích důvěru a harmonii a podněcuje projevy nezištné lásky.
Odstranuje negativní energii a nahrazuje jí milostnými vibracemi. Posiluje empatii a citlivost. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku. Dokáže vám připomenout vaše úmysly. Tento překrásný krystal přináší citlivost na vše krásné.
Je to nejlepší léčitel citů. Dokáže vyhledat neopětované city a bolesti srdce a posléze již nefunkční a ničemu nesloužící emocionální stavy přetvoří. Vyhojí vnitřní bolest a strádání. Pokud jste zatím nedokázali příjmout lásku, otevře růženín vaše srdce, abyste byli vstřícnější. Jestliže jste milovali a lásku ztratili, uleví Vašemu smutku. Růžový kamínek vás naučí, jak milovat samy sebe, vdechne vám nový život, pokud si myslíte,že vás nikdo milovat nemůže. Nebudete moci příjmout lásku jiného člověka, dokud nedokážete milovat samy sebe. Tento kámen vede k odpuštění sobě samému a vyvolává sebedůvěru spojenou s uznáním vlastní ceny.

Léčebné využití: Posiluje srdce i oběhový systém a odstranuje nečistoty z tělních tekutin. Pokud se položí na brzlík, dokáže pomoci s problémy sídlícími v hrudníku nebo plicích. Uzdravuje ledviny a nadledvinky. Odstranuje závratě a údajně zvyšuje plodnost. Tento kámen nebo jeho elixír hojí popáleniny i puchýře a vyhlazuje plet. Pomáhá při Alzheimerově a Parkinsonově nemoci a při stařecké demenci.

Umístění: Noste hlavně na srdci, přiložte třeba na brzlík nebo jej položte do rohu vztahů ve vaší místnosti.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Léčí kameny?

Ano, rozhodně 33.3% (4)
Možná 41.7% (5)
Hloupost 25% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama